Jesteśmy całkiem nietuzinkową parą zakręconą ogólnie na punkcie szeroko rozumianej kultury, a szczególnie na punkcie kultury Meksyku.

Lubimy być tam, gdzie coś się dzieje. Niesamowita frajdę sprawia nam dostarczanie naszym klientom radości
i urozmaicanie ich nietypowych imprez.
Zapytajcie nas w jakim kształcie piniaty jeszcze nie robiliśmy. Pamiętajcie, że czekamy na Wasze pomysły, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda zajmują nam kilka dni.

Edel – temperamentna dziewczyna, w której żyłach, oprócz polskiej płynie także meksykańska krew. Zainteresowanie kulturą Meksyku jest dla niej tak naturalne, jak nieschodzący z twarzy uśmiech. Jest znawczynią tego tematu, więc możecie być pewni autentyczności i właściwego wykonania kupowanych przez Was piniat. Edel z radością obserwuje coraz większe zainteresowanie
w Europie kulturą Meksyku i wzrost popularności tej unikatowej zabawy.

Jeżeli jesteście ciekawi jakie są dobre miejsca, gdzie w Poznaniu można zjeść coś naprawdę meksykańskiego, pobawić się przy muzyce z tego pięknego kraju, czy po prostu macie inne nurtujące pytania związane z jego kulturą – po prostu zapytajcie Edel. Chcecie poznać prawdziwą historię piniaty? Zapytajcie Edel 🙂


Maciej
– prawa ręka Edel, tajemniczy i zakręcony muzyk, który towarzyszy jej w różnych kulturalnych projektach i nie tylko.
W swoich muzycznych planach ma realizację pewnej piniatowej niespodzianki! Podobnie jak dla Edel, tematyka dbania o środowisko i świadomego życia jest bliska jego sercu.

Mamy nadzieję, że wkrótce oprócz piniat znajdziecie w naszym miejscu wiele ciekawych informacji na temat kultury
i zwyczajów Meksyku.